Forum CBD

CBD i padaczka

Cytat

Hej, czy jest tu ktoś, kto stosował marihuanę medyczną, oczywiście wydawaną na receptę, na leczenie padaczki? Może ktoś zna jakieś sprawdzone placówki medyczne, żeby skonsultować się z lekarzem?

Cytat

Witam,

Miesiąc temu zabrałam mamę na wizytę do Gabinetkonopny.pl (mają dwie placówki w trójmieście). Po pierwszej wizycie Pani Doktor stwierdziła, że mama kwalifikuję się na tą formę leczenia. Od razu wykupiłyśmy receptę i zakupiłyśmy odpowiednie urządzenie. Bardzo nam się podobało, że od razu otrzymałyśmy instrukcję w jaki sposób wykupić lek i gdzie możemy to zrobić. Dziś jest niebo, a ziemia - mama zdecydowanie rzadziej dostaje ataków, które utrudniały nam życie kilka razy w tygodniu. Jesteśmy w szoku, że to jednak działa. Duża ulga.

Cytat

Dzień dobry,

Zdecydowanie polecam Gabinetkonopny.pl. Ma dwie placówki na terenie Trójmiasta. Mąż od wielu lat cierpi na padaczkę, jego napady były tak częste, że nie mógł normalnie funkcjonować. Pani Doktor Katarzyna Puzon-Szczotka przepisała nam preparat, który pomógł już po pierwszym zastosowaniu. Trochę musieliśmy modyfikować leczenie, ale w gruncie rzeczy objawy praktycznie ustąpiły. Od razu dostaliśmy informację gdzie możemy kupić przepisany produkt. Wiem, że mają też wizyty on-line.