Forum CBD

Ciastka z cbd? Znacie przepisy?

Cytat

Hej, kiedyś czytałam biografię Romana Polańskiego. I tam było napisane, że jego żona przyrządzała często dla gości ciasteczka z marihuaną, po których goście mieli ciekawe odloty. Może ktoś zna przepis na ciasteczka z suszem konopnym? Nigdy nie robiłam, a chciałabym spróbować. Ciekawa jestem jak smakują i jak to wszystko działa po spożyciu. Wrażenia muszą być niezłe...

Cytat

Takie ciasteczka na bazie suszu są dziecinnie proste do zrobienia. Jesli chociaż raz w życiu robiłaś zwykłe ciastka kruche to z pewnością zrobisz i ciasteczka konopne. Wystarczy trochę masła, mąki, mleka lub śmietany, cukru wanilinowego i zwykłego no i ten susz, o którym wspominałaś. Im więcej go dodasz, tym lepsze będą wtrażenia przy kawie... Susz sam w sobie jest dość słodkawy w smaku, dlatego raczej radzę ostrożnie  z dodawaniem cukru. Sama takich ciastek nie robiłam, ale tego typu słodycze kupić można w wielu sklepach bez problemu, np. w Holandii. ALe wiadomo, co robione po domowemu - to najpyszniejsze. Smacznego, napisz jak wyszły 🙂

Cytat

Sprawdź nasze produkty dostępne w sklepie

Cytat

Z suszem można robić nie tylko tradycyjne ciastka, ale również przekąski wytrawne. Ja polecam wszystkim bułeczki drożdżowe na słono z serem zółtym, boczkiem cebulą i dużą ilością suszu CBD. pO upieczeniu smakuje trochę jak majeranek, z tym że ma o wiele bardziej intensywny aromat. Robimy po prostu tradycyjne ciasto drożdżowe, pozwalamy wyrosnąć, doprawiamy solą, pieprzem i ziołami, dajemy podsmażony boczek do środka i pieczemy około 40 - 50 min, na 10 min przed końcem posypujemy tartym serem z wierzchu i zapiekamy. Naprawdę pyszny przysmak, dobry zamiennik tradycyjnych zapiekanek i pizzy!