Forum CBD

Czy konopie CBD to legalna marihuana ?

Cytat

Jak podchodzić do CBD w Polsce ? Czy jest to legalna marihuana ? Co w przypadku jak będę miał większe ilości przy sobie i zatrzyma mnie policja ? Czy będą oni na tyle "kumaci" że to CBD i nie zrobią mi problemów? Chciałbym mieć zawsze coś przy sobie ale nie mam zamiaru walczyć z policja.

Cytat

CBD możesz stosować bez problemu w każdej ilości, bo prawo tego nie reguluje. Niedozwolone jest natomiast THC, BO JEST nielegalne. W większości dostępnych na rynku olejków konopnych stężenie procentowe THC jest malutkie, dwie dziesiate procenta. Używaj olejków i suszu bez strachu. Na zdrowie!

Cytat

Sprawdź nasze produkty dostępne w sklepie

Cytat

Tak, jest to w pełni legalne i bezpieczne. Jednocześnie chciałbym Cię poprosić, abyś zwracał uwagę na to, z jakich źródeł kupujesz konopne preparaty. Jest dużo samozwańczych biznesmenów, którzy sprzedają zwyczajne buble, jakieś ziołowe mieszanki udające tak naprawdę CBD. sTRZEŻ SIĘ ulicznych sprzedawców i niesprawdzonych ofert internetowych, kupuj tylko z zaufanych źródeł i z pewnością nie pożałujesz, wszystkiego dobrego, jaraj z głową...