Forum CBD

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Do jakich sałatek można dodawać susz konopny?

W mojej rodzinie jemy dużo sałatek. Przeróżnych, przepisy czerpiemy z różnych stron świata, ponieważ cenimy różnorodny jadłospis. Poradźcie mi, jakiego rodzaju susz konopny bedzie pasował do różnych rodzajów sałatek, np. z kapustą pekińską, rukolą, szpinakiem. Dodaję tez dużo pomidorów, papryki i marchewki. Jaki susz sprawdzi się w otoczeniu takich warzyw i jak działa na smak? Potem już nie potrzeba doprawiać solą i pieprzem?

mI najbardziej smakują sałatki z dodatkiem suszu konopnego o smaku mango, tak się składa, że ma bardzo delikatny smak, potem tylko troche dosolić i dopieprzyć. Dodajemy susz w domu do sałatek z przewagą pora, cebuli i pomidorów, do klasycznej ziemniaczanej jeszcze nie próbowaliśmy, bo mamy obawy, że może smakować dziwnie

Ja robię zawsze sałatkę z mango i soczewicą, do tego dużo szalotki, rzodkiewki, ogórka, pomidora i sos winegret na bazie oliwy, octu i musztardy miodowej. Doprawiam solą, pieprzem i suszem klasycznym, tym najintensywniejszym. Polecam, jest pyszna, zawsze zostaje pusta micha

Sprawdź nasze produkty dostępne w sklepie

W sieci znajdziesz trochę przepisów z wykorzystaniem CBD w kuchni. Jednak suszu zazwyczaj nie dodaje się tylko olejki. Poszukaj dobrze to znajdziesz fajne przepisy